آخرین مطالب

انگلستان

انگلیس تاریخ پر فراز و نشیبی داشته است . تاریخ، فرهنگ، طبیعت دهکده‌های چشم‌نواز، همه این جذابیت‌ها را دارد. با شهرزادبال همراه باشید .

بیشتر بخوانید

ایتالیا ( رم ، ونیز)

رم ،شهری مملو از جاهای دیدنی تاریخی است و بی‌دلیل نیست که به آن شهر ابدی می‌گویند. با تور شهرزاد بال از زیبایی های ایتالیا لذت ببرید .

بیشتر بخوانید

آفریقای جنوبی

اگر شما هم عاشق طبیعت و ماجراجویی هستید می‌توانید با تور آفریقای جنوبی شهرزادبال به این کشور استثنایی سفر کرده و یکی از خاطره‌انگیزترین تعطیلات خود را تجربه کنید. سه شهر کیپ‌تاون، ژوهانسبورگ و سان‌سیتی از مقاصد توریستی محبوب در آفریقا هستند.

بیشتر بخوانید

جیپور،آگرا،دهلی

دومین کشور پرجمعیت دنیا، که تاریخی عمیقی در دل خود جای داده است و مردمی با فرهنگ و آداب و رسومشان بسیار متفاوت است.

بیشتر بخوانید

اشتراک آخرین مطلب

پست الکترونیک خود را ثبت کنید و از آخرین محتوا مطلع شوید.

گردشگری سلامت

Amazing stories of Iran the land of historical and cultural attractions in shahrzadbaal

سفر واژه ای است خاطره انگیز ، دیدار از ندیده ها ، لمس بهترینها ،رنگها ،طعمها ،ساخته های نیاکان و گذشتگان ، داستان این سفر را ما برای شما خواهیم گفت و شما را دعوت خواهیم کرد به حضور و ورود به قصه های متعدد سفر ، وسیله را مهیا و اقامت را از میزبانان شیرین سخن خواستاریم ، هر قصه را در شهری و کشوری متفاوت ورق خواهیم زد ، شهرزاد را نام نهادیم نه فقط برای قصه سرایی بلکه بال داده ایم برای بودن در کنار شما…

ما را در شهرزاد بال دنبال کنید

اصفهان . میدان امام حسین (ع) . ابتدای چهارباغ پایین . هتل پیروزی
031-32008 | 03132245388 | info@shahrzadbaal.com

logo-samandehi

جهت اطلاع از آخرین تورها و بلیط‌های آخرین لحظه و ارتباط مستقیم با پشتیبان شهــــــرزادبـــــــــــال، شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید